تعميرگاه تخصصي سايد باي سايد آاگ(AEG)

شركت لوازم خانگي AEG

شركت AEG(Allgemeine Elektricitats-Gesellschaft) يكي از بزرگترين شركت هاي آلماني در صنعت توليد لوارم خانگي مي باشد. يكي از محصولات پرطرفدار اين شركت يخچال فريزرها و يخچال هاي سايد باي سايد مي باشد. يخچال هاي شركت AEG بسيار شيك و با طراحي فوق مدرن توليد مي شوند. اگر يخچال شما نيز از اين برند است بايد بگويم كه شما بهترين يخچال موجود در بازار را داريد.


تعميرات تخصصي يخچال آاگ(AEG)

هر يخچالي بعد از چند سال فعاليت و كار كردن مداوم ممكن است به علت دلايلي خراب شود. در اين شرايط تنها مي توان يخچال را به معتبرترين مركز تعمير يخچال آاگ سپرد.  تمام مشكلاتي كه ممكن است براي يخچال AEG به وجود آيد را در توشه فعالت 25 ساله خود دارد. از اين روز شما با نهايت اطمينان مي توانيد يخچال فريزر يا سايد باي سايد AEG خود را به ما بسپاريد تا در سريع ترين زمان ممكن و همچنين به صورت تعمير يخچال در محل تعمير گردد.

تعميرگاه تخصصي سايد باي سايد آاگ(AEG) يكي از توانايي هاي اصلي شركت تهران سرويس مي باشد. تعمير سايد باي سايد آاگ از تمامي مدل ها در سريعترين زمان ممكن و در محل انجام مي گيرد. در نتيجه نيازي به جابجايي يخچال به تعميرگاه نمي باشد. ازجمله مشكلاتي كه ممكن است براي يخچال سايد باي سايد آاگ(AEG) به وجود آيد مي توان به موارد زير اشاره نمود.

تعويض فيلترهاي آب يخچال(فيلتر داخلي و فيلتر خارجي)(آموزش تعويض فيلتر آب يخچال)
خنك نكردن كامل يخچال
گرم بودن يخچال
تعمير برد يخچال فريزر و سايد باي سايد آاگ (AEG)
تعمير برد يخچال آاگ به صورت تضميني
فريزر خنك است اما يخچال سرما ندارد.
خرابي اواپراتور يخچال
روشن نشدن كلي يخچال
خرابي برد يخچال

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید AEG آاگ


نوشته شده توسط اميرمحمد نعمت پور | ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۰:۵۷ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |